SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Vas 6881720

nr 688 1720

Vas

Silver, MGAB, 1954, höjd: 22

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 mars 2011
kl 18:55:38

Silver